Fotokubek, fotopuzzle, zdjęcia na płótnie - oryginalne prezenty urodzinowe

Zbliża się kolejna impreza okolicznościowa, a ty znowu zastanawiasz się, jaki prezent kupić? Brak ci pomysłu i czasu, by jeździć po sklepach w celu szukania ciekawego prezentu? Chcesz, żeby ten upominek był wyjątkowy i niepowtarzalny?

Każdy z nas niejednokrotnie spotkał się z tym problemem, dlatego w tym wpisie przedstawimy 3 opcje na spersonalizowany prezent, który zachwyci każdego.

fotoprezenty

Fotokubek

Większość Polaków pije regularnie kawę, a prawie wszyscy systematycznie sięgają po kubek z herbatą. Nic w tym dziwnego, nawet mawia się, że „człowiek nie wielbłąd, napić się musi”. Zatem kubek to przedmiot codziennego użytku.

Właśnie stąd pomysł na fotokubek, czyli spersonalizowany kubek ze zdjęciem bądź wpisem, który będzie idealnym prezentem dla znajomego. Nasz upominek będzie jednocześnie oryginalny i bardzo praktyczny, a sam właściciel niejednokrotnie uśmiechnie się, pijąc poranną kawę czy herbatę.

Fotopuzzle

Układanie puzzli to sposób na spędzenie miło czasu w gronie znajomych, tym bardziej gdy pogoda na dworze nie dopisuje.

Fotopuzzle to alternatywa dla tradycyjnych puzzli, które można nabyć praktycznie wszędzie. Dzięki fotopuzzlom mamy możliwość ułożenia unikalnych puzzli, które przywrócą wspomnienia i przyniosą jednocześnie mnóstwo dobrej zabawy.

Fotopuzzle można zamówić przez Internet, wysyłając tylko zdjęcie, które docelowo ma znaleźć się na prezencie, co pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje to, iż upominek będzie jedyny w swoim rodzaju.

Zdjęcia na płótnie

W większości mieszkań ściany zdobi niejeden obraz, dodając otoczeniu stylu i klasy. Jednak właśnie przez ich powszechność mało osób zwraca na nie uwagę. Zdjęcia na płótnie pozwalają na indywidualną aranżację pomieszczeń.

Fotoobrazy mogą pełnić funkcję pamiątki, a także oryginalnego prezentu. Taki podarek sprawi dużo radości i bez wątpienia zostanie doceniony.

Fotoprezenty – oryginalne upominki

Obecnie zamiast kupować po raz kolejny butelkę wina, wręczać kopertę czy kartę podarunkową, warto postawić na coś nietypowego i oryginalnego. Nasz solenizant będzie mile zaskoczony, dostając kubek, puzzle czy obraz z własną podobizną. Jest to zdecydowanie okazja do wykazania się pomysłowością.


Newsletter